Wizytówki klasyczne kolorowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Uvopex
  • Dostępność: Jest  (0 szt.)
  • szt.
  • 43,05 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Wizytówki klasyczne kolorowe

Wymiary: 90 mm x 50 mm lub 85 mm x 55 mm

Kolorystyka: CMYK

Papier: 250g/m2 - satynowy biały. Można również wybrać jeden z sześciu papierów ozdobnych wyszczególnionych na stronie. Dodatkowo posiadamy kolekcję papierów ozdobnych do wglądu i wyboru w sklepie stacjonarnym przy ul. Głogowskiej 93 w Poznaniu.

Podstawowe projekty wykonujemy GRATIS. Bardziej złożone i wymagające obróbki graficznej wykonujemy za dodatkową opłatą - wyceny przygotowujemy indywidualnie.

Można również przesłać gotowy plik do druku.

Format pliku: preferowanymi formatami do druku są PDF, CDR (teksty w krzywych), TIFF min 300dpi bez warstw.

Powyżej 1000 sztuk wyceniamy indywidualnie.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl

Czytaj więcej

Oferujemy wizytówki kolorowe i czarno białe, które możecie zamówić online. PIECZĄTKI POLIGRAFIA KUBALA UVOPEX to firma, która z wielką przyjemnością zaoferuje możliwość zaprojektowania różnego rodzaju wizytówek, które są w stanie zapewnić efektowny wygląd z konkurencyjną ceną oraz szybkim czasem realizacji.

Starannie wykonana wizytówka

Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, jak zostanie odebrany przez klientów. Nie można zapomnieć o tym, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i należy zadbać o to, aby było ono dobre. Niestarannie wykonana wizytówka mogą negatywnie wpłynąć na odbiór w oczach klientów. PIECZĄTKI POLIGRAFIA KUBALA UVOPEX zapewnia wydruk wizytówek, które będą w stanie sprawić, że żaden z klientów nie będzie źle oceniał przedsiębiorcy. Drukowanie wizytówek nie sprawia nam żadnego problemu, a to za sprawą nowoczesnego parku maszynowego, którym dysponujemy.

Szeroki wybór wizytówek dla firm

Oferujemy szeroki wybór wizytówek. Najczęściej wykorzystujemy papier satynowy biały o gramaturze 250g/m2. Klienci otrzymują możliwość wyboru jednego z sześciu papierów ozdobnych wyszczególnionych na stronie. Można również skorzystać z możliwości zamówienia wizytówek, jakie zostaną wykonane na papierach ozdobnych, które są do wglądu i wyboru w sklepie stacjonarnym przy ul. Głogowskiej 93 w Poznaniu. Zapewniamy sprawny druk wizytówek. Jeżeli nie masz pomysłu na swoją wizytówkę, oferujemy możliwość wykonania podstawowego wydruku GRATIS.

Dajemy możliwość zamówienia także bardziej skomplikowanych projektów za dodatkową opłatą. Wycenę przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie.

 Ile kosztuje drukowanie wizytówek?

Nasza drukarnia wizytówek online doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w obecnych czasach jest cena. Z naszej strony postaraliśmy się, aby konkurencyjne stawki cenowe połączyć z wysoką jakością. Powyżej 1000 sztuk wyceniamy indywidualnie. Pozostałe ceny można poznać wchodząc na naszą stronę internetową, gdzie do dyspozycji są wizytówki online.

Należy pamiętać o prawidłowym, preferowanym formacie pliku, który do nas trafi. Wśród nich można znaleźć PDF, CDR (teksty w krzywych), TIFF min 300dpi bez warstw. Niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie, gdzie można zamówić poszczególne wizytówki.

Poza wydrukiem wizytówek, jesteśmy w stanie zapewnić również szereg innych usług. Wśród nich można wymienić m.in. pieczątki online, stemple, ulotki, druk cyfrowy, suche stemple. Naszym klientom umożliwiamy szybkie nawiązanie z przedstawicielami firmy.