Wizytówki klasyczne Black 160 g/m2

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Uvopex
  • Dostępność: Jest  (0 szt.)
  • szt.
  • 24,60 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Wizytówki klasyczne BLACK  160 g/m2

Wymiary: 90 mm x 50 mm 

Kolorystyka: BLACK

Papier: 160 g/m2, kolor do wyboru. Posiadamy kolekcję papierów kolorowych do wglądu i wyboru w sklepie stacjonarnym przy ul. Głogowskiej 93 w Poznaniu. 

Podstawowe projekty wykonujemy GRATIS. Bardziej złożone i wymagające obróbki graficznej wykonujemy za dodatkową opłatą - wyceny przygotowujemy indywidualnie.

Można również przesłać gotowy plik do druku.

Format pliku: preferowanymi formatami do druku są PDF, CDR (teksty w krzywych), TIFF min 300dpi bez warstw.

Powyżej 1000 sztuk wyceniamy indywidualnie.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl

Czytaj więcej

Wizytówki klasyczne Black

Czerń jest nie tylko uniwersalnym kolorem – to przede wszystkim ponadczasowość, która od razu kojarzy się z elegancją i jakością. Wizytówka w tym kolorze zawsze będzie modna i jeśli zostanie przygotowana przez profesjonalistów, już na pierwszy rzut oka sprawi, że Twoja marka zostanie zapamiętana. Takie wizytówki znajdziesz w Uvopex!

Wydruk wizytówek online – ponadczasowy sposób na wyróżnienie się

Dobra wizytówka wciąż jest w modzie. Choć coraz częściej mówi się odchodzeniu od papierowych rozwiązań, drukowanie wizytówek i wręczanie ich klientom, partnerom biznesowym czy współpracownikom to świetny sposób na wyróżnienie się pośród marek – pokazanie, że tradycja jest wciąż żywa, a firma poważnie podchodzi do współpracy.

Do tego można być pewnym, że stylowa, wykonana z precyzją i pasją wizytówka zostanie lepiej zapamiętana niż e-mail z ofertą, SMS z przypomnieniem czy słowa wypowiedziane w trakcie biznesowego spotkania! To przewaga już na samym początku budowania relacji z potencjalnym klientem czy współpracownikiem!

Na co zwrócić uwagę wybierając wizytówki online?

Wizytówki klasyczne Black to prawdziwy hit wśród rozwiązań dostępnych na rynku. W czasach, gdy z każdej strony uderzają w nas kolorowe reklamy, zamów wizytówki, które w minimalistyczny sposób podkreślą wyjątkowość każdej firmy.

Wysoka gramatura zapewniająca trwałość (160 g/m2) oraz klasyczne wymiary (90 mm x 50 mm) sprawiają, że opcja ta cieszy się dużą popularnością. Do tego wydruk wizytówek w Uvopex to gwarancja łatwego wyboru koloru, jeśli pojawi się potrzeba np. stworzenia kilku różnych wariantów. Kolekcja papierów jest zawsze do wglądu dla Klientów.

 

Druk wizytówek – dlaczego warto skorzystać z oferty Uvopex?

W Uvopex podstawowe projekty wykonujemy całkowicie za darmo, a jeśli są bardziej skomplikowane, propozycje wizytówki do druku wyceniamy indywidualnie, bez ukrytych kosztów – transparentny sposób komunikacji to nasza ogromna zaleta!

Ponieważ drukowanie wizytówek jest naszą wielką pasją i od lat z przyjemnością dostarczamy wysokiej jakości produkty do firm w całej Polsce, z przyjemnością świadczymy usługi jako drukarnia wizytówek online. Co za tym idzie, przyjmujemy gotowe projekty w najpopularniejszych formatach (PDF, CDR (teksty w krzywych), TIFF min 300dpi bez warstw). Przy zamówieniu ponad 1000 sztuk każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, z korzyścią dla Klienta.

Drukarnia wizytówki Uvopex – ponad 50 lat doświadczenia na rynku 

Zaufaj firmie Uvopex, która ma ponad 50 lat doświadczenia na rynku (od 1971 roku dostarczamy wysokiej jakości produkty, a nasza drukarnia wizytówki traktuje jako swój priorytet, wyróżniając się ponadprzeciętną precyzją i troską o potrzeby powracających od lat Klientów). W razie wątpliwości pamiętaj, że służymy pomocą na każdym etapie składania zamówienia, by każdy, kto postanowił nam zaufać, czuł, że produkt w pełni spełnia jego potrzeby!