Tusz biurowy 4010 specjalny kolor wg Pantone 250 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: Towar na zamówienie  (1 szt.)
    Czas realizacji: maksymalnie 4 tygodnie
  • szt.
  • 130,00 zł

Tusz biurowy 4010 specjalny kolor wg Pantone 250 ml

Tusz w kolorach wybieranych przez Klienta na podstawie wzornika PANTONE. Bardzo szeroka gama kolorów daje niezwykłe możliwości tworzenia oferty. Dla użytkownika jest wyjątkową szansą personalizacji zamówienia zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Wybór koloru pozwala dobrać tusz do palety barw stosowanych w firmie, zapewniając spójność przekazu w najdrobniejszych detalach. Tusz przeznaczony do znakowania dobrze absorbującego papieru. Nieodpowiedni do śliskich powierzchni.

Tusz na bazie wody, bez dodatku oleju. Doskonały do wypełniania poduszek dla stempli ręcznych oraz uzupełniania poduszek samotuszujących pieczątek biurowych.

Właściwości

Dobrze kryjący, bardzo ekonomiczny i stosunkowo trwały na światło.

Zastosowanie

Polecany do znakowania wszystkich absorbujących powierzchni tj. papier czy karton. Przeznaczony w szczególności do użytku biurowego dla stempli ręcznych, bardzo szybko wchłania się w papier. Nasączona poduszka przez długo pozostaje nawilżona bez wysychania. 4010 nie jest zalecany do papierów powlekanych tj. papier kredowy, skuteczność odbicia będzie zależała od powłoki jaką pokryty jest papier, dlatego warto wykonać wcześniejsze testy.

Prawidłowe użytkowanie

Przed rozpoczęciem pracy należy nasączyć poduszkę. W tym celu nakładamy równomiernie odpowiednią ilość tuszu i rozprowadzamy ją po powierzchni. Po wchłonięciu tuszu poduszka gotowa jest do użycia.

Po zakończeniu stemplowania należy wyciągnąć poduszkę z automatu i zamknąć pokrywkę odcinając dopływ powietrza. W przypadku wyschnięcia tuszu na powierzchni poduszki należy użyć nowej. 

Czas schnięcia

Odporny na rozmycia już po 15s (na papierze)

Lepkość

Wysoce lepki ∼ 12s (wg 4mm kubka Forda)

Rodzaj płytki tekstowej

Odpowiedni dla płytek wykonanych z gumy do grawerowania laserem marki Readyforlaser w wersji Eco Line, Bezzapachowej, Standard 50W i 100W lub dla płytki polimerowej COLOP VX55.

Zalecany nośnik tuszu

Poduszka specjalna do automatu samotuszującego COLOP lub poduszka serii Micro blanco, Macro blanco, Mark II oraz R95 i R125 do stempli ręcznych.

Rozcieńczalnik

Rozcieńczalnik 430 Coloris


Pojemność: 250 ml

Czas oczekiwania w zależności od koloru: do 4 tygodni.

Kolor wg Pantone prosimy wpisać w uwagach do zamówienia.


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl