Szybkoschnący tusz do metalu, folii, plastiku 794 P 50G

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Coloris
  • Waga: 0.06 kg
  • Dostępność: Jest  (50 szt.)
    Czas realizacji: maksymalnie 4 tygodnie w zależności od koloru i ilości
  • szt.
  • 66,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Szybkoschnący tusz do metalu, folii, plastiku 794 P 50G

Szybkoschnący tusz, na bazie alkoholu, wysoce pigmentowany dla bardzo dobrych zdolności kryjących, trwały, odporny na czynniki atmosferyczne.

Właściwości

Odbicia są elastyczne i pozostają odporne na wysoką deformację materiału. Tusz może być rozcieńczany produktem  415 Coloris, a czas schnięcia może być opóźniony specjalnym środkiem.

Zastosowanie

Polecany do znakowania kolorowych i bezbarwnych folii żywnościowych, tworzyw sztucznych oraz elementów gumowych. Tusz wyjątkowo trwały, nawet na rozciągliwych materiałach.

Nasi Klienci wykorzystują go także między innymi do znakowania parasoli czy wanien z żywicy polietylenowej.

Prawidłowe użytkowanie

Przed rozpoczęciem pracy należy nasączyć poduszkę. W tym celu nakładamy równomiernie odpowiednią ilość tuszu i rozprowadzamy ją po powierzchni. Po wchłonięciu tuszu poduszka gotowa jest do użycia.

Po zakończeniu stemplowania należy wyciągnąć poduszkę z automatu i zamknąć pokrywkę odcinając dopływ powietrza. W przypadku wyschnięcia tuszu na powierzchni poduszki należy użyć nowej. 

 Czas schnięcia

∼ 4min (metal)

Lepkość

Średnia, ∼ 70-130s (wg 4 mm kubka Forda)

Rodzaj płytki tekstowej

Odpowiedni dla płytek wykonanych z gumy do grawerowania laserem marki Readyforlaser w wersji Eco Line, Bezzapachowej, Standard 50W i 100W oraz stempli metalowych.

Zalecany nośnik tuszu

Poduszka specjalna do automatu samotuszującego COLOP lub poduszka serii Micro blanco, Macro blanco, Mark II oraz R95 i R125 do stempli ręcznych.

Rozcieńczalnik

Rozcieńczalnik 415 Coloris

pojemność: 50 gW razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl