Szybkoschnący tusz do powierzchni śliskich 4713 1L

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Coloris
  • Waga: 1.22 kg
  • Dostępność: Jest  (0 szt.)
    Czas realizacji: maksymalnie 4 tygodnie w zależności od koloru i ilości
  • szt.
  • 400,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Szybkoschnący tusz do powierzchni śliskich 4713 1L

Tusz szybkoschnący, półtransparentny, na bazie alkoholu. Odpowiedni dla materiałów nie wchłaniających, o jasnych kolorach.

Właściwości

Zapewnia odporne na rozmycia, trudne do usunięcia, bardzo trwałe odbicie nawet na najtrudniejszych do oznakowania powierzchniach. Idealny do znakowania np. płyt CD, DVD.

Kolor: biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony

Zastosowanie

Polecany do znakowania aluminium, stali, malowanej i niemalowanej metalowej folii, szkła, emalii, porcelany, papieru kredowego czy rewersu zdjęć. Umożliwia także znakowanie różnego rodzaju plastiku o jasnym kolorze. Aby być pewnym osiągnięcia zamierzonego efektu należy wcześniej przeprowadzić test na danej powierzchni ze względu na różnej jakości materiały.

Prawidłowe użytkowanie

Przed rozpoczęciem pracy należy nasączyć poduszkę. W tym celu nakładamy równomiernie odpowiednią ilość tuszu i rozprowadzamy ją po powierzchni. Po wchłonięciu tuszu poduszka gotowa jest do użycia.

Po zakończeniu stemplowania należy wyciągnąć poduszkę z automatu i zamknąć pokrywkę odcinając dopływ powietrza. W przypadku wyschnięcia tuszu na powierzchni poduszki należy użyć nowej. 

Czas schnięcia

∼ 30s (metal)

Lepkość

Niska lepkość, ∼ 10-30s (wg 4 mm kubka Forda)

Rodzaj płytki tekstowej

Odpowiedni dla płytek wykonanych z gumy do grawerowania laserem marki Readyforlaser w wersji Eco Line, Bezzapachowej, Standard 50W i 100W oraz dla stempli metalowych.

Zalecany nośnik tuszu

Poduszka specjalna do automatu samotuszującego COLOP lub poduszka serii Micro blanco, Macro blanco, Mark II oraz R95 i R125 do stempli ręcznych.

Rozcieńczalnik

Rozcieńczalnik 410 Coloris

pojemności: 1L


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl