Płyn do czyszczenia optyki (soczewek) urządzeń laserowych Lens Clens 50ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Dostępność: Jest  (50 szt.)
  • szt.
  • 145,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Płyn do czyszczenia optyki (soczewek) urządzeń laserowych Lens Clens 50ml

Jednym z najważniejszych elementów wpływających na jakość pracy lasera jest układ optyczny, dlatego utrzymywanie soczewek w czystości jest kluczem do prawidłowego działania plotera laserowego. Prawidłowa higiena soczewek w urządzeniu laserowym nie tylko zapewnia doskonałe efekty pracy lasera, ale także może przedłużyć jego żywotność oraz zmniejszyć koszty ewentualnych napraw czy wymiany.

Zaleca się codzienne sprawdzanie i czyszczenie soczewek, w czym niezwykle pomocny może okazać się płyn do czyszczenia optyki urządzeń laserowych Lens Clens. Chroni układ optyczny lasera przed uszkodzeniami wynikającymi z nadmiernego zapylenia oraz doskonale usuwa klejące czy olejowe zabrudzenia. Zapewnia doskonałą czystość soczewki bez naruszenia jej powłoki ochronnej. Co ważne w odróżnieniu od wielu innych płynów do czyszczenia optyki płyn Lens Clens usuwa zabrudzenia a nie rozmazuje je na powierzchni soczewki. Dzięki jego efektywności czyszczenie soczewki jest łatwe i szybkie. Płyn najwyższej jakości, wysoce wydajny, zapewnia właściwe funkcjonowanie optyki wpływając przy tym na optymalne efekty cięcia, znakowania i grawerowania laserowego.

Płyn ten przeznaczony jest dla wszystkich osób posiadających urządzenia laserowe, bądź inne urządzenia w których występuje układ optyczny. Zalecany do czyszczenia narzędzi tj.: lasery, soczewki projektorowe, kamery, lornetki, przejścia, mikroskopy, teleskopy, mikro-grafika itp. Nie należy używać płynu do czyszczenia plastiku!

Firma Lens Clens działa w branży od 50 lat. Jej doświadczenie wykorzystywane jest w wielu różnorodnych branżach dla różnych aplikacji soczewek. Płyn Lens Clens wykorzystywany jest do czyszczenia nie tylko soczewek ploterów laserowych, ale także w branży filmowej do czyszczenia luster oraz soczewek aparatów czy kamer, w laboratoriach przy czyszczeniu sprzętu laboratoryjnego, w medycynie do czyszczenia sprzętu szpitalnego czy w lotnictwie używany przez pilotów przy utrzymaniu odpowiedniej czystości panelu sterowania.

W swojej ofercie posiadamy płyn do czyszczenia optyki w buteleczkach 50 ml oraz bibułki do czyszczenia soczewek.