Pióro kulkowe Parker IM Professionals MARINE BLUE

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Parker
  • Dostępność: Jest  (0 szt.)
  • szt.
  • 183,74 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Pióro wieczne Parker IM Professionals MARINE BLUE

Pióro wieczne Parker IM z pierścieniami w intensywnych kolorach. Satynowy czarny lakier z akcentami w odcieniu morskiego niebieskiego i końcówka fine z wkładem z niebieskim atramentem. Opakowanie prezentowe.

Funkcjonalne i eleganckie pióro wieczne Parker IM Vibrant Rings, zaprojektowane z myślą o młodych profesjonalistach, sprawdzi się doskonale w każdym miejscu pracy. To luksusowe pióro, łączące całkowicie czarne, eleganckie i minimalistyczne wykończenie ze śmiałymi akcentami w formie pierścieni w intensywnych kolorach, zadba o wywarcie świetnego pierwszego wrażenia subtelnym stylem. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu i kunsztowi marki Parker ten długopis zachwyca charakterystycznym wzornictwem, a metalowe elementy ozdobione powłoką wykonaną techniką PVD zapewniają wyjątkową odporność na zużycie i korozję. To nowoczesne pióro wieczne jest napełniane nabojami QUINK lub atramentem w butelce, oferując jeszcze wyższy poziom wyrafinowania w piśmie. A dzięki eleganckiemu pudełku profesjonalne pióro Parker IM stanowi niezapomniany prezent.

 

To nie tylko pióro, ale również wyraz wyrafinowanego smaku i profesjonalizmu. Idealne dla osób, które cenią sobie zarówno estetykę, jak i doskonałą funkcjonalność.

Niezależnie od tego, czy piszesz notatki na spotkaniu biznesowym, czy też podpisujesz ważne dokumenty, to pióro zapewni Ci nie tylko niezawodność, ale również wyjątkowe doświadczenie pisania.

 


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl