Pieczątka edukacyjna Colop 22mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 19,90 zł

Pieczątka edukacyjna Colop 22mm

Pieczątki edukacyjne COLOP to doskonałe narzędzie pracy nauczyciela. Okrągłe stemple doskonale prezentują różnego rodzaju grafiki i symbole. Pieczątki edukacyjne doskonale sprawdzają się podczas oceniania prac oraz zeszytów uczniów, a także do nagradzania za aktywność na lekcji, czy dobre zachowanie. Kolorowe grafiki motywują i zachęcają uczniów do nauki. Pieczątka, oprócz znaków nagradzających, może przedstawiać również grafiki, które subtelnie zasugerują dziecku, że zadanie nie zostało poprawnie wykonane.

Pieczątka edukacyjna charakteryzuje się tym, że pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować ciekawe, kolorowe grafiki. Użytkownik ma możliwość wyboru wzoru odbicia z dostępnej bazy lub może zaproponować własny, indywidualny projekt graficzny. Wybór jednego spośród 7 kolorów tuszy sprawia, że odbicie pieczątki będzie wyróżniało się w zeszytach uczniów. Wysokiej jakości tusz gwarantuje wykonanie co najmniej 15 000 odbić pieczątką. W przypadku gdy wzór pieczątki będzie słabiej widoczny można ponownie ją natuszować, dzięki czemu pieczątka edukacyjna to produkt wielokrotnego użytku.

Użytkownik może wybrać jeden z trzech kolorów obudowy: czerwony, niebieski oraz biały. Średnica 22 mm doskonale nadaje się do prezentacji oryginalnych, kolorowych motywów graficznych, które rewelacyjnie sprawdzą się podczas oceniania prac oraz zeszytów uczniów w szkołach i przedszkolach.

Zamawiając ten produkt otrzymujesz pieczątkę z wzorem edukacyjnym wybranym z dostępnej bazy. Każdy wzór ma przypisany numer identyfikacyjny, pokazany w prawym dolnym rogu przy grafice, który należy podać przy zamówieniu. Można wybrać jeden z 7 dostępnych kolorów tuszy.

Pieczątka zapakowana jest w poręczne etui, oklejone banderolą, które świadczy o nienaruszeniu produktu. Naklejka znajdująca się na obudowie pieczątki prezentuje wzór zamówionej pieczątki, a podczas użytkowania produktu ułatwia szybką identyfikację pieczątki.Jeśli posiadasz swój pomysł lub własny projekt graficzny możesz mieć swoją indywidualną pieczątkę edukacyjną! 


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl