Numerator szkieletowy Classic Line 2106 - wysokość cyfr 4 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Waga: 0.28 kg
  • Dostępność: Jest  (100 szt.)
  • szt.
  • 155,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Numerator Classic Line 2106 - wysokość cyfr 4 mm

WYSOKOŚĆ CYFR: 4 mm

KSZTAŁT: PROSTOKĄTNY

KOLOR ODBICIA: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony, blanco

OPIS PRODUKTU

Numerator serii Classic Line to pieczątka szkieletowa przeznaczona do intensywnej pracy. Jego główną cechą charakterystyczną jest trwała i mocna konstrukcja łącząca metal z tworzywem. Dzięki temu pieczątka jest stabilna i gwarantuje wysoki komfort pracy, podczas intensywnego użytkowania przez długi czas!

OBUDOWA

Pieczątka posiada obudowę wykonaną z połączenia metalu i tworzywa. Stanowi ona gwarancję trwałości i niezawodności podczas pracy. Na obudowie znajduje się czerwony przycisk, który służy do blokowania pieczątki w wybranej pozycji. Możliwe są dwa warianty blokady. Pierwszy z nich służy do wymiany poduszki, z kolei drugi do zmiany ustawienia taśm oraz do przymocowania treści pieczątki (płaski uchwyt pozwala ułożyć pieczątkę w odwrotnej pozycji i z łatwością przykleić wygrawerowany tekst).

OKIENKO I KARTECZKA INDEKSUJĄCA

Duże okienko przeznaczone na karteczkę indeksującą pozwala wyeksponować całą treść pieczątki. Wycięta karteczka dodana jest w standardzie. Po ostemplowaniu może włożyć ją za przezroczystą szybkę okienka. Dobrze widoczne odbicie ułatwia szybkie odnalezienie właściwej pieczątki spośród kilku stojących na biurku.

METALOWA PODSTAWA

Na metalowej podstawie znajdują się znaczniki, które ułatwiają pozycjonowanie odbicia na dokumencie. W większości modeli zamontowane są również stopki antypoślizgowe, dzięki którym pieczątka nie przesuwa się na stemplowanej powierzchni.

TAŚMY NUMERATORA

Taśmy są zasłonięte, dzięki czemu użytkownik jest chroniony przed zabrudzeniem dłoni podczas zmiany ustawienia numeratora. Funkcja ta doskonale sprawdza się wśród osób pracujących na stanowisku, w których kontakt z Klientem jest bardzo częsty.

Na taśmach znajdują się: cyfry od 0 do 9, puste pole, kropka, myślnik i ukośnik. Istnieje możliwość personalizacji odbicia numeratora, w celu dostosowania produktu do danego przeznaczenia. Dla każdego modelu numeratora można zamówić usługę wymiany cyfr na litery (czas realizacji 2 dni) lub cyfr na znaki specjalne (zamówienie specjalne).

Opcjonalne wzory taśm:

  • Litery (jedna taśma zawiera litery A-M oraz N-Z) – czas realizacji: 2 dni,

  • Znaki specjalne – zamówienie specjalne.

ZASTOSOWANIE

Znajduje zastosowanie w biurach, kasach, magazynach, placówkach pocztowych, urzędach, itp.

 

Symbol poduszki zastępczej: E/2100

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym:  pieczatki@uvopex.pl