Naklejki etykiety samoprzylepne

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest  (0 szt.)
 • szt.
 • 1,50 zł
 • Szybkie płatności Blik.

Druk i cięcie naklejek/etykiet samoprzylepnych

Papier/folia:
- mat
- z połyskiem 

Format:
Pełna dowolność w zakresie formatu z możliwością wykonania dowolnego kształtu naklejki - etykiety samoprzylepnej.

Rodzaj druku:
Naklejki drukujemy w kilku różnych technologiach w zależności od zastosowania i nakładu.
Mogą one mieć dowolny kształt i zastosowanie wewnątrz jak  i na zewnątrz.

- solwentowy - druk i cięcie powierzchniowe na dowolny kształt na maszynie drukującej. Gotowe naklejki są dostarczane na arkuszach lub na roli.

- cyfrowy - druk na gotowych arkuszach A4 z wyciętymi etykietami lub na arkuszach A4 bez nacięć i cięcie do formatu gilotyną albo laserem. Cięcie nie jest wliczone w koszt druku arkuszowego - podlega wycenie indywidualnej. 

- offsetowy - wykrajanie dowolnych kształtów wykonujemy za pomocą plotera tnącego lub specjalnego wykrojnika, który może nacinać powierzchniowo lub wykrajać naklejkę wraz z papierem podkładowym. Gotowe naklejki są dostarczane na arkuszach lub w stosie spięte gumką.

Uszlachetnianie:
W zależności od potrzeb i wymagań klienta możemy dodatkowo wykonać:
- laminowanie folią matową lub z połyskiem
- lakierowanie offsetowe matowe lub z połyskiem
- lakierowanie punktowe UV

ZASTOSOWANIE:
Etykiety na produkty, etykiety znamionowe, naklejki homologacyjne, naklejki informacyjne, naklejki reklamowe, itp.

Projekt graficzny:
Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu naklejki nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. 

 

Gotowe projekty proszę przesyłać w formacie cdr (teksty w krzywych), pdf na adres pieczatki@uvopex.pl

Czytaj dalej

Naklejki Samoprzylepne - Twój Idealny Nośnik Informacji

 

W Uvopex.pl rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twoje naklejki były nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, gwarantując wysoki standard usług.

 

Dlaczego wybrać nasze naklejki?

 

 • Wszechstronność: Produkujemy etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem, naklejki firmowe, promocyjne, reklamowe, z własnym logo lub nadrukiem. Możemy także tworzyć personalizowane naklejki samoprzylepne na zamówienie.
 • Dopasowanie do Twoich potrzeb: Wybieramy odpowiednie surowce, rodzaj kleju, rozmiar i technikę druku, aby spełnić Twoje oczekiwania.
 • Prostota i funkcjonalność: Naklejki to niezwykle prosty nośnik informacji, dostępny dla każdego. Umożliwiamy Ci stworzenie własnego projektu nalepek reklamowych, firmowych czy etykiet produktowych.
 • Jakość: Nasze naklejki drukowane są w technologii eko-solventowej czy laserowej, zawsze w jakości HighQuality. Gwarantujemy trwałość i precyzję każdego nadruku.
 • Elastyczność: Oferujemy druk etykiet w dowolnym kształcie, rozmiarze i nakładzie.
 • Naklejki wielkoformatowe: Oprócz standardowych rozmiarów, drukujemy także naklejki wielkoformatowe, idealne na witryny czy okna.
 • Trwałość: Nasze naklejki mogą być pokryte warstwą laminatu ochronnego, co sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne, zmywalne i wodoodporne. Dzięki temu ich żywotność znacznie się wydłuża.

 

Parametry i charakterystyka naszych naklejek

 

 • Materiał: Wybór pomiędzy papierem/folią matową, a papierem/folią z połyskiem.
 • Format: Pełna dowolność w zakresie formatu z możliwością wykonania dowolnego kształtu naklejki - etykiety samoprzylepnej.
 • Rodzaj druku: Naklejki drukujemy w kilku różnych technologiach w zależności od zastosowania i nakładu. Mogą one mieć dowolny kształt i zastosowanie wewnątrz jak i na zewnątrz.
 • Uszlachetnianie: W zależności od potrzeb i wymagań klienta możemy dodatkowo wykonać laminowanie folią matową lub z połyskiem, lakierowanie offsetowe matowe lub z połyskiem oraz lakierowanie punktowe UV.
 • Zastosowanie: Etykiety na produkty, etykiety znamionowe, naklejki homologacyjne, naklejki informacyjne, naklejki reklamowe i wiele innych.
 • Projekt graficzny: Jeśli nie masz gotowego projektu, nasze studio graficzne przygotuje dla Ciebie odpowiedni projekt, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Oferujemy również usługi fotograficzne i retuszu.

 

Szukasz idealnych naklejek dla swojego produktu, firmy lub wydarzenia? W Uvopex.pl oferujemy druk i cięcie naklejek samoprzylepnych, które doskonale spełnią Twoje oczekiwania.

 

Zapraszamy do współpracy z Uvopex.pl - Twoim specjalistą od naklejek samoprzylepnych na zamówienie! Wspólnie stworzymy idealne naklejki dla Ciebie i Twojego biznesu.