Drukarenka uniwersalna pieczątka Classic 2360 - data polska

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Waga: 0.28 kg
  • Dostępność: Jest  (100 szt.)
  • szt.
  • 225,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Drukarenka uniwersalna pieczątka Classic 2360 - data polska


WYMIARY PŁYTKI TEKSTOWEJ ( WIELKOŚĆ ODBICIA ): 45 mm x 30 mm
ZESTAW CZCIONEK: TS 30 / 3 mm, TS 40 / 4 mm
WYSOKOŚĆ DATY: 4 mm
MAKSYMALNA ILOŚĆ WIERSZY: 4
MAKSYMALNA LICZBA ZNAKÓW W LINII: TS 30 / 20, TS 40 / 16
FORMAT DATY: Polski (12 mar 2019)
WERSJA JĘZYKOWA CZCIONKI: Polska

OPIS PRODUKTU

Datownik serii Classic Line z zestawem czcionek, który pozwala na samodzielne ułożenie treści. Zestaw obejmuje litery, cyfry a także symbole specjalne typu e-m@il, fax oraz piktogramy. Komplet, który zawiera pieczątkę, zestaw czcionek, a także pęsetę ułatwiającą układanie treści, opakowany jest w blister zapewniający odpowiednią ekspozycję w punkcie sprzedaży. Idealne rozwiązanie dla osób, które często zmieniają treść pieczątki. Produkt wyposażony w dwukolorową poduszkę zastępczą.

OBUDOWA

Pieczątka posiada obudowę wykonaną z połączenia metalu i tworzywa. Stanowi ona gwarancję trwałości i niezawodności podczas pracy. Na obudowie znajduje się czerwony przycisk, który służy do blokowania pieczątki w wybranej pozycji. Możliwe są dwa warianty blokady. Pierwszy z nich służy do wymiany poduszki, z kolei drugi do zmiany ustawienia taśm oraz do przymocowania treści pieczątki (płaski uchwyt pozwala ułożyć pieczątkę w odwrotnej pozycji i z łatwością przykleić wygrawerowany tekst).

OKIENKO I KARTECZKA INDEKSUJĄCA

Duże okienko przeznaczone na karteczkę indeksującą pozwala wyeksponować całą treść pieczątki. Wycięta karteczka dodana jest w standardzie. Po ostemplowaniu można włożyć ją za przezroczystą szybkę okienka. Dobrze widoczne odbicie ułatwia szybkie odnalezienie właściwej pieczątki spośród kilku stojących na biurku.

METALOWA PODSTAWA

Na metalowej podstawie znajdują się znaczniki, które ułatwiają pozycjonowanie odbicia na dokumencie. W większości modeli zamontowane są również stopki antypoślizgowe, dzięki którym pieczątka nie przesuwa się na stemplowanej powierzchni.

TAŚMY DATOWNIKA

Taśmy są zasłonięte, dzięki czemu chronią dłonie użytkownika przed zabrudzeniem. Taśma obrazująca rok wystarcza na 12 lat.

Symbol dodatkowej poduszki zastępczej do tego automatu:
poduszka jednokolorowa: E/2300 oraz poduszka E/2300/2 Blanco Nienasączona dla jedno i dwukolorowych odbić

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: pieczatki@uvopex.pl