Datownik z tekstem Clasesic Line 2460 - płytka tekstu 27x58mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Waga: 0.28 kg
  • Dostępność: Jest  (50 szt.)
  • szt.
  • 199,00 zł
  • Szybkie płatności Blik.

Datownik z tekstem Classic Line 2460 - płytka tekstu 27x58mm

WIELKOŚĆ ODBICIA: 27 x 58 mm

WYSOKOŚĆ DATY: 4mm

KSZTAŁT: PROSTOKĄTNY

KOLOR ODBICIA: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony, blanco

FORMAT DATY: cyfrowy, polski, ISO

OPIS PRODUKTU

Datownik serii Classic Line to pieczątka szkieletowa przeznaczona do intensywnej pracy. Jej główną cechą charakterystyczną jest trwała i mocna konstrukcja łącząca metal z tworzywem. Dzięki temu pieczątka jest stabilna i gwarantuje wysoki komfort pracy, podczas intensywnego użytkowania, przez długi czas!

OBUDOWA

Pieczątka posiada obudowę wykonaną z połączenia metalu i tworzywa. Stanowi ona gwarancję trwałości i niezawodności podczas pracy. Na obudowie znajduje się czerwony przycisk, który służy do blokowania pieczątki w wybranej pozycji. Możliwe są dwa warianty blokady. Pierwszy z nich służy do wymiany poduszki, z kolei drugi do zmiany ustawienia taśm oraz do przymocowania treści pieczątki (płaski uchwyt pozwala ułożyć pieczątkę w odwrotnej pozycji i z łatwością przykleić wygrawerowany tekst).

OKIENKO I KARTECZKA INDEKSUJĄCA

Duże okienko przeznaczone na karteczkę indeksującą pozwala wyeksponować całą treść pieczątki. Wycięta karteczka dodana jest w standardzie. Po ostemplowaniu można włożyć ją za przezroczystą szybkę okienka. Dobrze widoczne odbicie ułatwia szybkie odnalezienie właściwej pieczątki spośród kilku stojących na biurku.

METALOWA PODSTAWA

Na metalowej podstawie znajdują się znaczniki, które ułatwiają pozycjonowanie odbicia na dokumencie. W większości modeli zamontowane są również stopki antypoślizgowe, dzięki którym pieczątka nie przesuwa się na stemplowanej powierzchni.

TAŚMY DATOWNIKA

Taśmy są zasłonięte, dzięki czemu chronią dłonie użytkownika przed zabrudzeniem. Taśma obrazująca rok wystarcza na 12 lat.

ZASTOSOWANIE

Znajduje zastosowanie w biurach, kasach, magazynach, placówkach pocztowych, urzędach, działach księgowości, itp.

Ilość wierszy uzależniona od wielkości czcionki tekstu.

UWAGA! Jeżeli poduszka ma być nasączona dwoma kolorami, prosimy o dopisanie w uwagach do zamówienia jaki ma być kolor daty, a jaki kolor tekstu.

 

Symbol dodatkowej poduszki zastępczej do tego automatu:
poduszka jednokolorowa: E/2600 oraz poduszka E/2600/2 Blanco Nienasączona dla jedno i dwukolorowych odbić

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym:  pieczatki@uvopex.pl