Pieczątka Printer Compact 20 Electrics - płytka tekstu 38x14mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Waga: 0.05 kg
  • Dostępność: Dostawa - proszę o kontakt  (0 szt.)
  • szt.
  • 21,00 zł

Pieczątka Printer Compact 20 Electrics - płytka tekstu 38x14mm

WIELKOŚĆ ODBICIA: 38 x 14 mm

KSZTAŁT: PROSTOKĄTNY

KOLOR OBUDOWY: pomarańczowy, różowy, żółty

KOLOR ODBICIA: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony, poduszka sucha

ZASTĘPCZA PODUSZKA: E/20

Pieczątka zamykana

Ilość wierszy uzależniona od wielkości czcionki tekstu.

OPIS PRODUKTU

Printer COMPACT to lekka, zgrabna, a jednocześnie bardzo wytrzymała pieczątka stosowane najczęściej w pracy biurowej. Seria pieczątek łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczny kształt. Liczne techniczne i innowacyjne szczegóły pieczątki gwarantują jej precyzyjność oraz łatwość użytkowania. Electrics to seria różnokolorowych pieczątek pozwalających na dopasowanie pieczątek do identyfikacji wizualnej firmy. Jaskrawe, widoczne z daleka kolory ułatwiają rozróżnienie pieczątek.

DANE TECHNICZNE

Seria pieczątek Compact Electrics zbudowana jest z wysokiej jakości tworzywa, co czyni ją niezwykle wytrzymałą, a co za tym idzie - zdolną do wykonania nawet 1 000 000 odbić!

Pieczątki Compact Electrics posiadają transparentną podstawę, która ułatwia wykonywanie odbić we właściwym miejscu stemplowanej powierzchni. Stopki antypoślizgowe zapobiegają przesuwaniu się pieczątki podczas jej użytkowania, gwarantując przy tym precyzyjne, wyraźne i czytelne odbicie. Płaski korpus pieczątki ułatwia montaż płytki tekstowej.

ZASTOSOWANIE

Pieczątka imienna, faksymile, firmowa. Compact Electrics, ze względu na żywe i wyróżniające kolory świetnie sprawdzą się w salonach kosmetycznych biurach podróży, czy agencjach reklamowych.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym:  pieczatki@uvopex.pl